Zapraszamy na pokazy polowe Zetor Tractor Show 2016

Tradycyjnie jak co roku zapraszamy za jesienne pokazy ciągników i maszyn rolniczych. Zetor Tractor Show to najlepsza okazja do przetestowania różnych modeli ciągników. Znani producenci maszyn udostępnią na pokazy nowoczesne zestawy uprawowe, pługi obracalne i nie tylko. Zobaczymy jak maszyny radzą sobie na ściernisku po zbiorze kukurydzy. W konkursach do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Serdecznie zapraszamy.


niedziela 9 października 2016r. 

start godz. 13:00

ul.


Read more...

Opolagra 2016 - relacja z naszego stoiska

Kolejny już raz wystawialiśmy się na Opolagrze. To jedne z największych targów rolniczych na południu Polski, który w tym roku odbyły się od 9 do 12 czerwca. Cieszymy się, że nasze stoisko J021 odwiedziła tak spora rzesza zwiedzających. Po raz pierwszy na tej wystawie zaprezentowaliśmy ciągnik Zetor Crystal 160, który wzbudzał największe zainteresowanie wśród produktów Zetor. Nasi partnerzy - firmy Bomet, Jarmet, POM Augustów - zaprezentowali swoje najnowsze maszyny.


Read more...

Zetor Tractor Show 2015 z Agrospec Waleńczów - Pokaz 11.10.2015r. w Białej k. Częstochowy

W jesiennym pokazie organizowanym przez naszą firmę wzięło udział kilkaset osób! Nie zabrakło atrakcji dla każdego fana rolnictwa. Każdy z gości mógł zasiąść za kierownicą wybranego ciągnika i wypróbować go podczas prac polowych. Przygotowany został również catering. Zdecydowanym hitem tegorocznych pokazów był Zetor Crystal - nowy ciągnik z 6-cylindrowym silnikiem Deutz. Firma ASCO umożliwiła przetestowania ładowarki teleskopowej Bobcat.


Read more...

Opolagra już za nami!


W dniach 12-14 czerwca 2015r. na lotnisku w Kamieniu Śląskim (k. Opola) odbyła się wystawa rolnicza Opolagra. Nasza firma prezentowała produkty na stoisku nr H105. Największym zainteresowaniem cieszył się ciągnik Zetor Forterra 150 HD - flagowy model producenta. Pokazaliśmy szeroki wybór maszyn POM Augustów, m.in. przenośników i dmuchaw do zbóż oraz rozsiewaczy. Z maszyn producenta Jar-Met zaprezentowaliśmy cieszący się popularnością opryskiwacz oraz kosiarkę bijakową.


Read more...

Zetor rozpoczął współpracę z firmą DEUTZ AG


Firma Zetor rozpoczęła współpracę z firmą DEUTZ AG, jednym z największych producentów silników ciągnikowych na świecie - dowiadujemy się ze strony internetowej zetor.pl. Wkrótce obok sprawdzonych czeskich silników montowanych w ciągnikach Zetor dostępne będą również silniki DEUTZ. Będą one montowane w modelach zaprezentowanych w 2015 i 2016 roku.


Read more...

Nabudowany siewnik poplonów - nowość z firmy Agro-Masz


Znany producent maszyn rolniczych, Agro-Masz, wprowadza nowość do swojej oferty: siewnik poplonów nabudowany. Maszyna posiada elektryczne sterowanie dawką wysiewu oraz podwójną dmuchawę elektryczną. Szerokość robocza od 2 do 6 metrów. Zbiornik ma pojemność 200 litrów i znajduje się w nim mieszadło. Co ważne, siewnik może być nabudowany na różne typy agregatów.

Zetor Tractor Show z Agrospec Waleńczów - Pokaz w Pieńkach Dworszowskich 12.10.2014r.


Niedzielny pokaz ciągników i maszyn, zorganizowany przez Agrospec Waleńczów, przebiegł w świetnej atmosferze! Dopisała nam pogoda, nie zabrakło wielu atrakcji oraz dobrego poczęstunku. Każdy mógł obejrzeć i przetestować w polu ciągniki Zetor - od najmniejszego do największego modelu. Wśród uczestników rozlosowane zostały nagrody i upominki. Dziękujemy firmom Zetor, Agro-Masz, Bomet, Bank Zachodni WBK za pomoc przy organizacji pokazu.


Read more...

XXIII Krajowa Wystawa Maszyn Rolniczych w Częstochowie już za nami!


Jak co roku nasza firma zaprezentowała różnorodny sprzęt na Dożynkach Jasnogórskich. Tym razem odbyły się one 6 i 7 września 2014 r. Do obejrzenia były nowości w ofercie, m.in. przenośnik ślimakowy połączony z separatorem ziarna. Maszyna ta została nagrodzona pucharem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Tradycyjnie zobaczyć można było wiele modeli ciągników Zetor. Pokazaliśmy również Kioti, czyli ciągnik koreańskiej produkcji.


Read more...

Test ciągnika Zetor Forterra 140 HSX

Magazyn AGROmechanika przeprowadził test ciągnika Forterra 140 HSX marki Zetor. Testy potwierdziły wysoką jakość jednego z najważniejszych traktorów marki Zetor. Redaktorzy AGROmechaniki sprawdzili ciągnik Forterra 140 HSX pod kątem wszystkich najważniejszych elementów i funkcji, m.in. silnika, skrzyni biegów, hamulców, hydrauliki, podnośnika, a także projektu kabiny i deski rozdzielczej.


Read more...